Belinza’ yı Tanıyın

Belinza, uzun yıllardan beri inşaat mobilyası sektöründe bulunmuş, son 10 yıldır banyo mobilyası tasarım, üretim ve pazarlama alanlarında çalışmış, konusunda uzmanlaşmış iki dost tarafından 2014 yılında Bursa’da kurulmuş ve üretim hayatına başlamış bir mobilya firmasıdır.

Özgün tavrı ve çağdaş çizgisi ile tasarım ve modellerini geliştirerek pazara kaliteli orta ve üst segment ürünler sunmaktadır.

Belinza, modern seri ile kalıp ve el işçiliği ile üretilen klasik seri üretiminde uzman ve dinamik bir kadroya ve modern makine parkuruna sahiptir. Teknolojinin sunduğu imkânları akıllıca organize ederek kullanmakta ve çıtasını yükseltmektedir.

Güler yüzlü, kaliteli hizmet

Belinza, kaliteli hizmet ve satış sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ile her zaman bayilerinin yanında olmaya devam edecektir. Tüketici ve bayi taleplerine günün şartlarına uygun olarak en kısa sürede cevap verilmesi ve memnuniyetin sağlanması hedeflenmektedir.

Ayrıca portföy ürünleri dışında proje müşterilerinin özel taleplerine tasarım ve üretim yaparak çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Rakiplerinin örnek aldığı,Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaygın, Evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın bayi ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.