Unicera 2022 Fuarı’nın yıldızı Belinza!

Her yıl düzenlenen banyo, seramik ve mutfak sektöründe hizmet veren firmaları bir araya getiren uluslararası Unicera Banyo, Seramik ve Mutak Fuarı bu yıl yine İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde 7-11 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Banyo mobilyası ve banyo çözümleri ürünlerinde Türkiye’de lider firmalardan olan Belinza Banyo, 7-11 Kasım tarihlerinde CNR Unicera Banyo, Seramik ve Mutfak Fuarı’nda yeni katalog ürünlerini sergileyecek. Banyo mobilyası ve banyo çözümleri alanlarında 10 yıldır hizmet veren firma, 2022 yılının son çeyreğinde yenilenen yeni marka kimliği ve yeni tasarım ürünleri ile fuarda gözde markalardan biri olma iddiası taşıyor.

Ulusal ve uluslarası yüzlerce firmanın katılacağı Unicera Banyo, Seramik ve Mutfak Fuarı’nda yerel pazarda kendini kanıtladığını belirten Belinza Banyo, dış pazardaki bayilerine yenilerini ekleyeceğini ve ülke ihracatına ciddi katkıda bulunacağını belirtti.

Belinza Banyo’nun yeni katalog ve yeni tasarım ürünlerini; İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde Salon 2, C12 standında kullanıcıların beğenisine sunacak.