Belinza’dan bir yılda iki yeni katalog!

Banyo mobilyası ve banyo çözümleri alanında tasarım ürünleriyle bayi ve son kullanıcılara hizmet veren Belinza Banyo, bu yıl banyo mobilyası ve banyo çözümleri alanlarında yeni kataloglarını tanıttı.

Şirket merkezinin ve üretim tesisinin; iç ve dış piyasaya mobilya tedariğinin lideri Bursa’da bulunduğu Belinza Banyo, banyo mobilyası ve banyo çözümleri ürünlerinde yıllardır iç ve dış pazara hizmet veriyor. Sektörün ve dönemin ihtiyaçlarına yanıt vermek için inovasyon çalışmalarına ağırlık veren firma, 2022 yılında yeniliklerle piyasaya farklı bir soluk katmak için uzun süren  AR-GE çalışmalarının ardından yeni ürünlerin ağırlıklı olduğu Belinza Banyo Mobilyası Kataloğu 2022 ve Belinza Banyo Çözümleri Kataloğu 2022 olmak üzere iki yeni kataloğunu yayınladı.

Özellikle banyo mobilyası kataloğunda mitoloji unsurlarından ve tarihten esinlenen firmanın, tasarımlarında modern dokunuşlarıyla ruhunu tarihten alan ama günümüz estetiğini de başarılı bir şekilde hissettiren ürünleri göze çarpıyor.

Armatür, banyo bataryası, duş başlığı gibi birçok banyo çözüm ürünlerinin yer aldığı Belinza Banyo Çözümleri Kataloğu’nda yeni eklenen ürünlerle birlikte kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına tam karşılık verebilmek için ürün çeşitliliğinin arttırılmasına önem verilmiş.

Belinza Banyo Mobilyası Kataloğu 2022’yi incelemek için tıklayın.

Belinza Banyo Çözümleri Kataloğu 2022’yi inclemek için tıklayın.