Morning Dew

KİNG

Özel kalıp ve el işşçiliği uygulayarak Belinza'ya özel renk seçenekleri ile gövde ve kapaklar MDF üzeri ultra akrilik lake boya, frenli ray sistemi, CNC işlemeli MDF ayna çerçeveler ile üretilmektedir.

Morning Dew

VERONA

Özel kalıp ve el işşçiliği ile doğal ceviz kaplama uygulayarak üretilmekte olup, vernik atılmakta veya talebe göre ultra lake boya uygulanmaktadır. Frenli ray sistemi ve alt gövdeye uygun ayna...

Morning Dew

HİSAR

Özel kalıplar ve el işçiliği uygulayarak Belinza'ya özel renk seçenekleri ile gövde ve kapaklar MDF üzeri ultra akrilik lake boya, frenli ray sistemi, CNC işlemeli MDF ayna çerçeveler ile üretilmektedir.

Morning Dew

KORU

Alt dolap gövde MDF plakaları el işçiliği ile sıkılarak üretilmektedir. Ahşap ön ve ayakalr ile kasa oluşturulmuştur. Stoplu ray ve çiçekli aplik uygulaması ile zenginleştirilmiştir.

Morning Dew

HANEDAN

Özel kalıplar ve el işçiliği uygulanarak Belinza'ya özel renk seçenekleri ile gövde ve kapaklar MDF üzeri ultra akrilik lake boya, frenli ray sistemi, CNC işlemeli MDF ayna çerçeveler ile üretilmektedir.

Morning Dew

AKASYA

Gövde ve ayna çerçevesi modellenerek doğal ahşaptan üretilmekte olup, üzerine kestane rengi verilmekte ve vernik atılmaktadır. Eterjerli lavaboda BELENCO tezgah kullanılmaktadır.

Morning Dew

BELİNDA

Krem, pudra, beyaz ve özel latte rengi ile biraraya getiren BELİNDA banya mobilyası özel yapım kulp ve ayakları ile banyonuzun şıklığı tamamlıyor. Minimal ve ergonomik ailenin her bireyi için...

Morning Dew

SERA

Özel kalıplar ve el işçiliği uygulanarak Belinza'ya özel renk seçenekleri ile MDF üzeri Ultra akrilik lake boya, stoplu ray sistemi kullanımı, Stoplu raylar kullanılmıştır.

Morning Dew

VENTURO

Özel kalıplar ve el işçiliği uygulanarak Belinza'ya özel renk seçenekleri iel sunulmaktadır. Gövde ve kapaklar ultra akrilik lake boya uygulanmaktadır, kapaklarda stoplu menteşe uygulanmaktadır..